Publiczne Gimnazjum nr 37 w Łodzi
 
 

 

 

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów naszej szkoły
   
Kadra nauczycielska
Imprezy szkolne
Koła zainteresowań

Zajęcia sportowe
Współpraca
Wycieczki szkolne
Uczeń z klasą, Szkoła z klasą, Nauczyciel z klasą
   
Rekrutacja
Egzamin gimnazjalny
Absolwenci
Harmonogram
Rozkład godzin
Plan lekcji
   

Wykaz podręczników
Dokumenty szkolne
Dla rodziców
Prace uczniów
Konkursy
Zajęcia dodatkowe
   
  Informacja BIP

 
 
 
 
  poznaj nasze sukcesy ...

 
  Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2012/2013  
     
 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Mateusz Chwiałkowski
- opiekun T. Szczepaniak
Finalistka Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Biologii - Anna Fijałkowska
- opiekun M. Frasunek
Laureaci Konkursu Matematyczne Wędrówki po Łodzi, XI Edycja pod tytułem "Wielokąty, koła i okręgi
w architekturze Łodzi" - Aleksandra Radzimierska i Piotr Nowak - opiekun E. Potemska
Wyróżnienie w Konkursie Matematyczne Wędrówki po Łodzi, XI Edycja pod tytułem "Wielokąty, koła
i okręgi w architekturze Łodzi" - Marta Miksa i Marcin Machała - opiekun E. Potemska
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. " Recytujemy prozę Wł. S. Reymonta"
- Karolina Mrozek
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. " Recytujemy prozę Wł. S. Reymonta"
Kinga Musiał
I miejsce Gimnazjum nr 37 w konkursie "Ruch i Muzyka" - Mistrzostwa Łodzi Szkół Gimnazjalnych
II miejsce Gimnazjum nr 37 w rozgrywkach piłki nożnej "6" dziewcząt szkół gimnazjalnych rejon
ŁÓDŹ - POŁUDNIE
III miejsce Gimnazjum nr 37 w piłce siatkowej koedukacyjnej szkół gimnazjalnych rejon
ŁÓDŹ - POŁUDNIE
IV miejsce Gimnazjum nr 37 w Mistrzostwach Łodzi w Unihokeju chłopców
VI miejsce Gimnazjum nr 37 w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt szkół gimnazjalnych w VII Biegu Olimpijczyków
- Ewelina Fabiszewska
I miejsce w biegu na 600 m w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt Ewelina Fabiszewska
II miejsce w rzucie dyskiem w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt
Małgorzata Dzieciątkowska
I miejsce w biegu na 600 m dziewcząt podczas V Łódzkiej Małej Olimpiady - Ewelina Fabiszewska
III miejsce w biegu na 100 m dziewcząt podczas V Łódzkiej Małej Olimpiady - Anna Malej
III miejsce w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegów Przełajowych Dziewcząt "Gimnazjada"
- Ewelina Fabiszewska
I miejsce w zabawach rekreacyjno-sportowych z rowerem - Żaneta Bubas
V miejsce w zabawach rekreacyjno-sportowych z rowerem - Andrzej Strzelczyk
I miejsce drużynowo w zabawach rekreacyjno-sportowych z rowerem
V miejsce w KONKURSIE WIEDZY SPORTOWEJ - Krystian Woźniak
VI miejsce w KONKURSIE WIEDZY SPORTOWEJ - Krzysztof Nieciąg

 
     
  Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2011/2012  
     
 

Finalista Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Fizyki - Adam Krawczyk
- opiekun P. Dawczyński
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Mateusz Chwiałkowski
- opiekun W. Fabijańska
Etap rejonowy Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Fizyki - Bartosz Ammer
- opiekun P. Dawczyński
Etap rejonowy Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Fizyki - Michał Wielec
- opiekun P. Dawczyński
Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Katarzyna Solarz
- opiekun G. Koguc
Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Katarzyna Solarz
- opiekun A. Ammer
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Łódzcy twórcy w oczach dzieci i młodzieży" - Bartosz Ammer
- opiekun G. Koguc
III miejsce w konkursie "Fotografujemy zjawiska fizyczne i chemiczne" - Aleksandra Rębowska
Wyróżnienie w konkursie "Fotografujemy zjawiska fizyczne i chemiczne" - Piotr Nowak
II etap konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień" - zakwalifikowało się 6 uczniów,
1 uczennica zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego.
Wyróżnienie w konkursie "Artystyczny tomik poezji J. Tuwima".
VI Kabaretowy Konkurs Teatrów Szkolnych Kaktós" - nagroda dla Marty Miazek.
I miejsce w grze miejskiej "Filmowa Łódź" - Marta Miazek, J. Opora
I miejsce w biegu na 600 m dziewcząt w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
- Ewelina Fabiszewska
I miejsce w biegu na 300 m podczas IV Łódzkiej Małej Olimpiady - Ewelina Fabiszewska
I miejsce w pchnięciu kulą podczas IV Łódzkiej Małej Olimpiady - Zuzanna Krześlak
II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych
- Konrad Uznański
II miejsce w pchnięciu kulą w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych - Zuzanna Krześlak
II miejsce w biegu na 300 m dziewcząt w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
- Oliwia Wicińska
III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych
- Ewelina Fabiszewska

 
     
  Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2009/2010  
     
 

I miejsce w konkursie "Meandry matematyki" - Martyna Wilk, Marcin Maślankiewicz i Aneta Salska
- opiekun E. Potemska
I miejsce w turnieju wiedzy matematyczno-przyrodniczej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łodzi - Martyna Wilk, Aneta Salska i Marcin Maślankiewicz
- opiekun E. Potemska
wyróżnienie w I konkurs matematyczno-ekologiczny "Licz i żyj zgodnie z naturą"
- Marcin Maślankiewicz i Martyna Wilk - opiekun E. Potemska
Udział w VIII Konkursie "Matematyczne wędrówki po Łodzi"
- Kacper Moszczyński i Aleksandra Gzowska - opiekun G. Pogoda.
II miejsca w konkursie fotograficznym "Ślady czterech kultur w Łodzi"- Kamila Gąsek
przejście do finału w ogólnopolskim konkursie filmowym dotyczącym nakręcenia filmu
o oszczędzaniu energii - wyjazd z uczniami na Młodzieżowy Szczyt Klimatyczny do Poznania
wyróżnienie w konkursie Multitest 2009 - Michał Wielec- opiekun P. Dawczyński
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie geologicznym pt. "Rzeźbiarze powierzchni Ziemi"
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Ekologicznym
- Marcin Maślankiewicz i Martyna Wilk
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Żyjmy zdrowo" - Aneta Salska
III miejsca w V edycji konkursu historycznego "II wojna światowa 1939-1945" organizowanego
przez XXXI LO - Aneta Salska, Aleksandra Gzowska, Paweł Lewkowicz , Jakub Bujnowicz
udział w wojewódzkim konkursie "Wschodnie ziemie dawnej Rzeczypospolitej"
- Aneta Salska, Justyna Moniewska
wyróżnienie w konkursie Wędrująca Książka w ramach IX Festiwalu Bibliotek Szkolnych.
Szkolne Mistrzostwa Łodzi 2009/2010
1 miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Martyna Wilk
2 miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Wieruszewska Marta
4 miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Sobieraj Agata
2 miejsce - dziewczęta w Sztafetowych Biegach Przełajowych
4 miejsce - dziewczęta w Wojewódzkich Biegach Przełajowych
5 miejsce - dziewczęta i 6 miejsce - chłopcy w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi
w koszykówce dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
5 miejsce - dziewczęta i 7 miejsce - chłopcy w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej
4 miejsce - dziewczęta w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej
1 miejsce - dziewczęta w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w lidze lekkoatletycznej
5 miejsce - dziewczęta w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w Tenisie Stołowym
1 miejsce - dziewcząt w II Łódzkim Sztafetowym Biegu Niepodległościowym
1 miejsce - dziewczęta w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej
2 miejsce - dziewczęta w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej
2 miejsce - dziewczęta w II Biegu Olimpijczyków Łódź
1 miejsce - dziewcząt w Vena Sport Festiwal Łódź
4 miejsce - dziewczęta w Vena Sport Festiwal - Finał Ogólnopolski
I miejsce - w województwie łódzkim i II miejsce w Konkursie szkół gimnazjalnych w Łodzi "Ruch i Muzyka"

 
     
  Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2008/2009  
     
  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii - Joanna Nowakowska opiekun
M. Frasunek.
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Marzena Pęcherzewska opiekun G. Koguc
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Ewa Rosset opiekun
A. Ammer
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Wiktor Klonowski opiekun
Z. Animucka.
Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Z poprawną polszczyzną, na co dzień" - Jakub Karło opiekun A. Skura
Finaliści Ligi Ortograficznej - Mirosław Ambrożek, Joanna Moniewska opiekunowie - G. Koguc,
B. Jamrozik
II miejsce w konkursie "Łódzcy twórcy w oczach dzieci i młodzieży" - Martyna Wilk opiekun G. Koguc
II miejsce w VII Konkursie "Matematyczne Wędrówki po Łodzi" - Martyna Wilk opiekun E. Potemska
III miejsce w Turnieju Matematyczno - Przyrodniczym - Mateusz Nowicki, Wiktor Klonowski, Piotr Paluch opiekun Z. Animucka i E.Mokrosińska.
III miejsce w Biegu na Orientację "Orientuj się i licz" - Piotr Paluch, Patryk Stawicki, Andrzej Pacholski opiekun E. Ptemska
IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Sozologicznym - Aleksandra Gzowska , Aneta Sołtys opiekun I. Xiężopolska -Krzyżańska.
Laureat Konkursu Fotograficznego "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie" - Piotr Pawlak opiekun
M. Ignaczak
Laureaci XX Sejmiku Matematyczno - Fizycznego Joanna Nowakowska, Wiktor Klonowski, Piotr Paluch opiekunowie Z. Animucka, B.Wawrzko, E. Mokrosińska.
II miejsce w Konkursie Fotograficznym "Obiekty firm zagranicznych w Łodzi i regionie" - Dominika Walczak opiekun M.Ignaczak
Wyróżnienie w X Konkursie Matematyczno - Ekologicznym "Licz i żyj z zgodnie z naturą"- Aleksandra Owczarek, Marcin Maślankiewicz, Paulina Nieć, Dominika Jach, Justyna Wodniak, Martyna Wilk opiekunowie E. Mokrosińska, E. Potemska, A. Foksowicz..
Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Drzewo - drzewo życia" - Dominika Walczak opiekun M.Ignaczak
Wyróżnienie w VII Konkursie "Matematyczne Wędrówki po Łodzi"- Paulina Kapuścińska, Marcin Maślankiewicz opiekun E. Potemska.
Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2009 - Wiktor Klonowski opiekun Z. Animucka
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Rodzina jest Ok." - Aleksandra Kaczmarek opiekun T. Rudzki
Udział w III Turnieju Recytatorskim Literatury Europejskiej - Dawid Kuciński, Joanna Nowakowska opiekunowie U.Góral, G.Koguc
Udział w Łódzkich Igrzyskach Humanistycznych - Kamil Kociołek, Magdalena Szymczak opiekun U. Góral
Udział w ogólnopolskim projekcie "Ziemia na rozdrożu" zorganizowanym przez Fundację Nasza Ziemia
i otrzymanie certyfikatu.
Udział w łódzkiej edycji projektu ekologicznego "Psubraty- ochrona humanitarna zwierząt" - uczniowie otrzymali certyfikaty.
Udział w Konkursie Ornitologicznym "Hej dzieciaki, jakie to ptaki?" - Aleksandra Gzowska
Udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Planetarium "Czas jako czwarty wymiar czasoprzestrzeni" - wyróżnienie dla Oli Pigońskiej i Sary Al. -Najashi opiekun T. Rudzki
Udział uczniów w konkursie Fotograficznym organizowanym przez Ładni KP "Zjawiska fizyczne
i chemiczne na terenie Łodzi"
Udział uczniów w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym - Wiktor Klonowski uzyskał tytuł KAONA.
Udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Udział w VII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej na szczeblu powiatowym - Piotr Paluch, Wojciech Zduńczyk, Aleksander Zalega.
I miejsce w sztafecie dziewczęta "Bieg Niepodległości" opiekun I. Wilk.
II miejsce w sztafecie chłopcy "Bieg Niepodległości opiekun I. Wilk.
IV miejsce w sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewczęta opiekun I. Wilk.
I miejsce w konkursie na najlepszą formację gimnastyczno - taneczną Cheerleaders podczas
XII łódzkich Targów Edukacyjnych opiekun I. Wilk.
IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym dziewcząt.
III miejsce w VIII Mikołajkowym Halowym Turnieju w Piłce Nożnej Dziewcząt szkół gimnazjalnych opiekun A. Jabłońska.
II miejsce w konkursie "Ruch i Muzyka" opiekun I. Wilk, A. Jabłońska.
I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce siatkowej dziewcząt, opiekun B. Górny.
II miejsce w "Biegu Ulicą Piotrkowską" - Martyna Wilk opiekun I. Wilk.
V miejsce w Piłce Ręcznej chłopców opiekun P. Bojanowski.
III Bieg Olimpijczyków klasyfikacji drużynowej w kategorii szkół gimnazjalnych: II miejsce Martyna Wilk,III miejsce Agata Sobieraj opiekun I. Wilk.
Liga Lekkoatletyczna szkół gimnazjalnych w Łodzi: II miejsce dziewczęta opiekun I. Wilk i II miejsce chłopcy opiekun I. Wilk, M. Kamecki.
 
     
 
Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2007/2008.
 
     
 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego  Oliwia Brycht opiekun Iwona Krzyżańska
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego   Patryk Drab opiekun Iwona Krzyżańska
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia opiekun Małgorzata Frasunek
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  Zuzanna Mrowińska  opiekun Rafał Kaźmierczak
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego   Oliwia Brycht opiekun Rafał Kaźmierczak
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego  Zuzanna Mrowińska  opiekun Ewa Żylińska
Laureat Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko" Wiktor Klonowski opiekun Dorota Dębska
Finalistka konkursu "Ampersand"   Ewa Rosset opiekun Anna Ammer
I miejsce w konkursie "Łódź Miastem Parków" cykl fotografii   Bartosz Kowalski opiekun Grażyna Koguc
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Ludzie listy piszą"  Klaudia Kawczyńska opiekun Magdalena Ignaczak
Laureat konkursu plastycznego organizowanego przez Obserwatorium i Planetarium Łódzkie pod hasłem "Słońce źródłem energii" Aleksandra Kłębek
II miejsce w konkursie "Łódź Miastem Parków" plakat   Sandra Kowalewska  opiekun Grażyna Koguc
Finał konkursu recytatorskiego "O Polsce i Polakach"  Zofia Durkiewicz i Dawid Kuciński opiekun Grażyna Koguc
Wyróżnienie w konkursie literackim organizowanym przez Gazetę Wyborczą opiekun Magdalena Ignaczak
I miejsce Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów  Sylwia Sobczak opiekun Tomasz Rudzki
Udział w warsztatach Gospel i występ w teatrze opiekun Beata Maleta-Gorzkowska
Realizacja projektu i przyznanie tytułu "Uczeń z Klasą" opiekun Magdalena Ignaczak
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Lato, lato zostań dłużej"   Karolina Olempska opiekun Robert Przybysz
I miejsce w kategorii TS (dorośli) XX Turystycznego Marszu na Orientację "Orientuj się i licz" opiekun Robert Przybysz
Awans do etapu rejonowego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej" opiekun Robert Przybysz
VI miejsce (drużyna) w "XII lekcji w terenie - Śladami Konspiracyjnego Wojska Polskiego" opiekun Robert Przybysz
Wyróżnienie dla pięciu uczniów w Ogólnopolskim Konkursie "Klimat w potrzebie"  opiekun Małgorzata Frasunek
II miejsce w konkursie na plakat "Młodzież o AIDS" opiekun Małgorzata Frasunek
Wyróżnienie w konkursie "Matematyczne Wędrówki po Łodzi"   Mateusz Nowicki opiekun Zofia Animucka
Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym   Wiktor Klonowski opiekun Zofia Animucka
"Mistrz logiki"   Agnieszka Modrzejewska opiekun Edyta Potemska
II miejsce w Konkursie Ornitologicznym opiekun Ewa Żylińska
VIII miejsce (drużyna) w Konkursie Miejskim BRD opiekun Witold Klajnwechter
VI miejsce w Konkursie Wiedzy Technicznej opiekun Witold Klajnwechter
I miejsce w konkursie "Ruch i muzyka" opiekun Izabela Wilk i Anna Jabłońska
II miejsce w dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt opiekun Anna Jabłońska
V miejsce drużynowo w konkursie z WPOR em Bezpieczniej opiekun Anna Jabłońska
IX miejsce indywidualne z WPOR -em Bezpieczniej   Piotr Paluch opiekun Anna Jabłońska
VIII miejsce w piłce nożnej chłopców Łódź opiekun Paweł Bojanowski
II miejsce w dzielnicy w piłce ręcznej chłopcy opiekun Paweł Bojanowski
IV miejsce w Finale Mistrzostw Łodzi w Piłce Koszykowej chłopców opiekun Michał Kamecki
II miejsce w Gimnazjalnym Turnieju Piłki Siatkowej - dziewczęta opiekun Beata Górny
II miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych opiekun Izabela Wilk
II miejsce w Biegu Olimpijczyków opiekun Izabela Wilk
III miejsce w biegu ulicznym "Bieg Ulicą Piotrkowską" opiekun Izabela Wilk
II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Lekkoatletycznej opiekun Izabela Wilk
VI miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich opiekun Izabela Wilk

Osiągnięcia i sukcesy Publicznego Gimnazjum nr 37 w Łodzi w roku szkolnym 2006/2007.

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Zuzanna Mrowińska opiekun Iwona Krzyżańska
Finalistka olimpiady biologii  Zuzanna Mrowińska  opiekun Ewa Żylińska
I i IV miejsce w Konkursie Ornitologicznym Zuzanna Mrowińska i Oliwia Brycht.
VI miejsce w Konkursie sozologicznym
II miejsce w II Konkursie Ekologicznym Marta Cedzyńska i Aleksandra Antoszczyk
Finalistka Olimpiady języka angielskiego - Julita Ziółkowska opiekun - Joanna Siwek
Finalista Olimpiady języka angielskiego - Paweł Mokrzycki - opiekun Tomasz Szczepaniak
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Anna Polewczak  i Marta Cedzyńska - opiekun Grażyna Koguc
Konkurs Matematyczny Kangur - wyróżnienie Wiktor Klonowski opiekun Ewa Mokrosińska
Konkurs "Pitagoras i inni" laureat Jarosław Swaczyna opiekun Ewa Mokrosińska
Konkurs "Procenty w szkole i w życiu " laureat Wiktor Klonowski - opiekun Ewa Mokrosińska .
Ogólnopolski konkurs "Kocham, lubię szanuję, każdy może być moim przyjacielem" Wyróżnienie - opiekun Tomasz Rudzki
Ekologium 2007 zielona planeta ziemia, naszym bezcennym skarbem - konkurs plastyczny wyróżnienie Karolina Olempska  - opiekun Tomasz Rudzki.
Honorowa Odznaka Społecznego Opiekuna PCK - Ewa Żylińska
Organizacja VIII edycji konkursu Ekologicznego dla Szkół Podstawowych pod hasłem "Zagraj o zdrowie" (prace uczniów przekazane do CZMP).
Organizacja szkolnego Dnia Ziemi "Cztery pory roku".
Koordynacja i zaangażowanie uczniów w akcję UMŁ "Posprzątaj to nie jest kupa roboty".
Udział w akcji i konkursie "Zakręcone miesiące" oraz zbiórka baterii.
Udział w programie "Uczeń z klasą" i zdobycie tego tytułu.
Święto Łodzi - I miejsce w konkursie śmieciotwory - nagroda dla szkoły rzutnik multimedialny.
Występ artystyczny grupy tanecznej na III Międzyszkolnym Turnieju Gimnastycznym Szkół Specjalnych.
Występ artystyczny grupy tanecznej na zabawie ostatkowej dla małych pacjentów CZMP

Nasi reprezentanci brali też udział w licznych zawodach sportowych na terenie województwa i kraju osiągając bardzo dobre wyniki.

III miejsce w łodzi - Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej.
IV miejsce w Łodzi  - Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej.
I miejsce w Łodzi w konkursie "Ruch i Muzyka".
V miejsce w łodzi w Lidze lekkoatletycznej szkół gimnazjalnych dziewcząt.
V miejsce w Łodzi - Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych piłka koszykowa dziewcząt.
VI miejsce w Łodzi - Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt.
IX miejsce w Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych Szkół Gimnazjalnych.
IV miejsce w Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt.
II miejsce  - pchnięcie kulą - Małgorzata Gadomska - Liga Lekkoatletyczna szkół gimnazjalnych w Łodzi.
II miejsce w rzucie dyskiem - Martyna Rek Liga Lekkoatletyczna szkół gimnazjalnych w Łodzi.
III miejsce - skok wzwyż - Justyna Klimczak Liga Lekkoatletyczna szkół gimnazjalnych w Łodzi.
Zorganizowanie szkolnego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt.

Sukcesy naszych uczniów z poprzednich lat:

wyróżnienie dla Jacka Bartyzela, w ogólnopolskim konkursie Narodowego Banku Polskiego i "Gazety Wyborczej"- za pracę "Znaczenie mocnego i stabilnego pieniądza dla rozwoju gospodarki". Sukces tym większy, że wyboru pięciu najciekawszych prac gimnazjalistów oraz pięciu prac licealistów dokonano spośród 507 nadesłanych prac. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 października 2002 roku. Kilka dni później szkoła otrzymała pismo gratulacyjne podpisane osobiście przez Prezesa NBP Leszka Balcerowicza.
I miejsce w Polsce dla Oli Trubowicz i Mateusza Styczyńskiego w kategorii bilboard w pierwszej edycji programu Netdays zatytułowanej "Festiwal projektów: międzynarodowy dialog - film i obraz". Konkurs rozpisany przez Komisję Europejską obejmował całą Europę. Tytuł bilboardu: "Wspólna przeszłość"
II miejsce dla Oli Trubowicz w konkursie plastycznym "Moja Polska - młodzieżowe logo Polski", organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program "Moja Polska" powstał z inicjatywy Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Pani Minister Barbary Labudy i Biura do Spraw Społecznych, Kultury i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Kancelarii Prezydenta RP. Partnerem programu jest także Narodowy Bank Polski. Wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Prezydenckim w kwietniu 2004r.
-pokaz mody Marcina Ostoi-Świerczyńskiego. Nasz młody projektant, dzięki profesjonalnym zdjęciom wykonanym przez Agencję Graficzną "Niceday", pomocy redaktora Gazety Wyborczej Tomasza Michałowicza oraz pani Violi Paprockiej miał możliwość zaprezentowania swojej kolekcji ubrań w Łódzkim Klubie Biznesu w październiku 2003r.
tomik wierszy zatytułowany "Poza mgłą" naszej uczennicy Eweliny Ługowskiej wydany dzięki pomocy Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo. Ewelina była także bohaterką wieczoru poetyckiego zorganizowanego przez ten ośrodek w grudniu 2003 r. Po prezentacji wierszy młodej poetki przed ponad 80-cio osobową widownią miała miejsce ożywiona dyskusja

 
 
 
     
 
.