Informacja BIP

zajęcia sportowe ...

To w u nas w 37 Gimnazjum dowiesz się jak promować  zdrowy styl życia
Liczne zajęcia sportowe prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego to możliwość realizacji naszych pasji i dążeń do osiągnięcia najwyższych sportowych trofeów .

Zajęcia z samoobrony, siatkówki chłopców, siatkówki dziewcząt, tańca, lekkiej-atletyki, koszykówki chłopców czy też zajęcia fitness to jedne z ciekawszych form spędzania czasu po lekcjach i nasza wizytówka jako szkoły promującej zdrowie.

Działający w naszej szkole od wielu lat zespół tańca nowoczesnego "Młode Wilczki" nie tylko bawi naszych uczniów występując w trakcie uroczystości szkolnych, ale także osiąga sukcesy w konkursach międzyszkolnych.

W naszej szkole mają także miejsce spotkania uczniów z wybitnymi sportowcami.
15 października 2003r zorganizowane zostało spotkanie z Piotrem Pustelnikiem ,,Każdemu jego Everest" . Himalaista opowiadał o swoich wyprawach w najwyższe góry świata - Himalaje . O swoich doświadczeniach wspinaczkowych opowiadali również jego uczniowie .
W 2011 r. naszą szkołę odwiedził Marcin Gortat, który opowiadał o swojej pasji i sukcesach oraz odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów. Chętni uczniowie mogli się z nim sfotografować
i otrzymać jego autograf.

Z okazji" Dni Olimpijczyka" obchodzonych cyklicznie w naszym Gimnazjum odbyło się spotkanie z Arturem Partyką i Kazimierzem Marandą . Sportowcy opowiadali o swoim życiu i osiągnięciach sportowych.

Sukcesy sportowe naszych uczniów:

.