Informacja BIP

współpraca ...

Współpracujemy z:

Uniwersytetem Łódzkim - dzięki, któremu mamy możliwość uczestniczenia w cyklicznych zajęciach w Zakładzie Dydaktyki Fizyki UŁ

Politechniką Łódzką - dzięki, której nasi uczniowie odbywają ćwiczenia laboratoryjne z chemii

Ogrodem Botanicznym wspólnie z którym corocznie organizujemy Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny.

Fundacją "Krwinka"

Biurem Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej, z którym współpracę nasze Gimnazjum nawiązało w 2004 roku. Nasi uczniowie uczestniczą w corocznych lekcjach historii w terenie, które pozwalają na pogłębienie wiedzy historycznej i wzbogacają tematykę zajęć szkolnych.

Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Łodzi. W ramach współpracy zapoczątkowanej
w roku szkolnym 2012/2013 wspólnie zorganizowany został konkurs na zabawkę fizyczną. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży szkolnej oraz ich rodziców fizyką i zachęcenie ich do udziału w różnych formach twórczej aktywności. Kolejne edycje konkursu są kontynuowane pod hasłem "Zabawka edukacyjna". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa łódzkiego.

Zespołem Szkół Przemysłu Mody przy ul. Naruszewicza 35. W ramach współpracy realizujemy program Klasy ogólnej z elementami wiedzy o komunikacji wizualnej, wizażu i reklamie - na cyklicznych warsztatach prowadzony przez nauczycieli ZSPM poznajemy tajniki projektowania, szycia, modelingu.

Łódzką Szkołą Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra, dzięki której realizujemy program Klasy ogólnej z elementami wiedzy o komunikacji wizualnej, wizażu i reklamie. Na warsztatach prowadzonych w Anagrze lub u nas w szkole poznajemy podstawy kosmetologii i fryzjerstwa.

.